s
Stimate Domnule Presedinte, citind cele spunse de Dvs. m-am gandit la doua lucruri: pe de o parte ca, din nefericire, Codul muncii roman nu va fi aplicabil studentilor carora le-ati vorbit de el, pentru ca majoritatea va incerca sa ramana in tarile in care studieaza, iar pe de alta parte la faptul ca trebuie sa se masoare si performantele patronului si ale guvernului daca tot se masoara performanta unui salariat.